УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 25/02/2021 року№18
Про соціальний супровід сім’ї, яка перебуває в складних життєвих обставинах

Керуючись статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», «Про соціальні послуги», «Про запобігання та протидію домашньому насильству» Постанови Кабінету Міністрів України від 01червня 2020 року № 587 «Про організацію надання соціальних послуг», наказу Міністерства соціальної політики України від 31.03.2016 № 318 «Про затвердження Державного стандарту соціального супроводу осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах» витягу з протоколу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету сільської ради від 12.02.2021 року №2, клопотання начальника служби у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради від 18.02.2019 року №6,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1. Взяти під соціальний супровід сім’ю ХХХХХХХХХ в якій проживають: ХХХХХХХХХ, ХХХХХ р.н., ХХХХХХХХХХ, ХХХХХ року народження, на вихованні та утриманні яких перебуває малолітній ХХХХХХХХХ, ХХХХ року народження, які проживають за адресою: вул.ХХХХХХХ, с.ХХХХХХ Кропивницького району, Кіровоградської області у зв’язку з вчиненням домашнього насильства в присутності дитини.

2. Відповідальному за здійснення соціального супроводу головному спеціалісту служби у справах дітей та соціального захист населення сільської ради привести у відповідність та оформити документацію стосовно вищезазначеної сім’ї.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу сільської ради Губську О.М.

 

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО