УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 29/05/2017 року №18
Про покладання обов`язків по державній реєстрації Актів цивільного стану на території сільської ради, призначення відповідального за облік, зберігання, витрачання бланків свідоцтв

Відповідно пп.5 п»Б» ч.2 ст.38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши інформацію сільського голови

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради 

В И Р І Ш И В :

  1. Покласти обов’язки по державній реєстрації Актів цивільного стану на території сільської ради Коломієць Ганну Сергіївну.
  2. На період відсутності (відпустка, хвороби, відрядження) секретаря сільської ради Коломієць Г.С. відповідальність за отримання, перевірку, прийняття, зберігання й витрачання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану на території сільського ради покласти на сільського голову Левченка Сергія Володимировича.
  3. Зобов’язати секретаря виконкому сільської ради Коломієць Г.С нести відповідальність за отримання, перевірку, прийняття, зберігання й витрачання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану на території сільської ради.
  4. Покласти повноваження на секретаря виконкому Коломієць Г.С. по складанню протоколів про адміністративне правопорушення у разі повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасної реєстрації народження дитини та відповідальність  за складання протоколів про адміністративні правопорушення на підставі ст..212 прим.1 Кодексу про Адміністративні Правопорушення.
Сільський голова С.Левченко