УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 25/02/2021 року№19
Про взяття під соціальний супровід гр. ХХХХХ, яка перебуває у складних життєвих обставинах

Керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», «Про соціальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01червня 2020 року № 587 «Про організацію надання соціальних послуг», наказу Міністерства соціальної політики України від 31.03.2016 № 318 «Про затвердження Державного стандарту соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах», заяви гр. ХХХХХХ про надання соціальної послуги соціального супроводу особи від 22.02.2021 року,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1. Взяти під соціальний супровід гр.ХХХХХХХХХХ, ХХХХХ року народження, яка проживає за адресою: вул. ХХХХХХХ, с. ХХХХХХХ Кропивницького району, Кіровоградської області у зв’язку з відібранням дитини без позбавлення її батьківських прав.

2. Відповідальному за здійснення соціального супроводу головному спеціалісту служби у справах дітей та соціального захист населення сільської ради привести у відповідність та оформити документацію стосовно вищезазначеної сім’ї.

3. Контроль за виконаннямданогорішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу сільської ради Губську О.М.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО