УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 30/03/2018 року №19
Про визначення переліку об'єктів та видів суспільно корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт на території Великосеверинівської ОТГ

З метою відбуття покарань у вигляді суспільно корисних робіт особами, які вчинили адміністративне правопорушення, враховуючи звернення начальника Кіровоградського РС Кропивницького МВ з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції від 12.02.2018 року № 3/330 та на підставі статей ч. 1 ст. 31-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, пп. 7 п. а статі 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В :

1.Затвердити перелік визначення видів суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді суспільно-корисних робіт та перелік об’єктів для відбування порушниками суспільно-корисних робіт на території Великосеверинівської ОТГ, що мають виконуватись особами, які вчинили адміністративні правопорушення у вільний від роботи чи навчання час (Додаток 1).

2.Погодити перелік визначення видів суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді суспільно-корисних робіт та перелік об’єктів для відбування порушниками суспільно-корисних робіт на території Великосеверинівської ОТГ з начальником Кіровоградського РС Кропивницького МВ  з питань пробації  Південного міжрегіонального управління  з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

3.Директору КП «Прометей»:

– призначити відповідальних осіб за організацію і виконання суспільно корисних робіт;

– контролювати виконання порушниками визначених для них робіт та дотримання правил технiки безпеки;

– своєчасно повiдомляти Кіровоградський РС Кропивницького МВ з питань пробації  Південного міжрегіонального управління з питань  виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції  про ухилення притягнутого до відповідальності вiд вiдбування громадських робіт чи переведення його на iнше мicце роботи, появу його на роботi в нетверезому станi, у станi наркотичного або токсичного сп’янiння, порушення ним громадського порядку;

– вести облік та інформувати про кількість відпрацьованих порушником годин;

– забезпечити виконання вимог законодавства про охорону працi та технiку безпеки пiд час виконання притягнутими до адміністративної відповідальності громадських робiт.

4.Секретарю виконкому направити копії даного рішення до Кіровоградського РС Кропивницького МВ пробації  Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації  Міністерства юстиції  та КП «Прометей».

5.Начальнику фінансово-економічного відділу передбачити в бюджеті сільської ради кошти на оплату праці особам на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді суспільно- корисних робіт.

6.Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток