УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 19/01/2018 року №2
Про покладання обов’язків по державній реєстраціїактів цивільного стану на території сільської ради,призначення відповідального за облік, зберігання, витрачання бланків свідоцтв

Відповідно пп. 5 п.б ч.1 ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши інформацію сільського голови

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В :

1.Покласти обов’язки з державної реєстрації актів цивільного стану на території Великосеверинівської сільської ради на секретаря ради –КОЛОМІЄЦЬ Ганну Сергіївну з гербовою печаткою виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району кіровоградської області №1.

2.У разі відсутності секретаря Коломієць Ганни Сергіївни  обов’язки по державній реєстрації актів цивільного стану на території Великосеверинівської сільської ради покласти на Великосеверинівського сільського голову ЛЕВЧЕНКА С. В.

3.Зобов’язати секретаря Великосеверинівської сільської ради Коломієць Г. С. нести відповідальність за облік, зберігання й витрачання бланків свідоцтв при реєстрації актів цивільного стану на території Великосеверинівської сільської ради.

4.Покласти обов’язки на секретаря виконкому Великосеверинівської сільської ради по складанню протоколів про адміністративні правопорушення у разі повідомлення неправдивих відомостей державним органам ДРАЦС та несвоєчасної реєстрації народження дитини та нести відповідальність за складання протоколів за адміністративні правопорушення на підставі ст.212 прим.1 кодексу про адміністративні правопорушення.

 

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО