УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 28/01/2021 року№2
Про покладання обов’язків по державній реєстрації актів цивільного стану на території Великосеверинівської сільської ради та призначення відповідального за облік, зберігання, витрачання бланків свідоцтв у 2021 році

Відповідно підпункту 5 пункту б частини 1 статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою належного надання адміністративних послуг на всій території Великосеверинівської сільської ради

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1.Покласти обов’язки з державної реєстрації актів цивільного стану на території Великосеверинівської сільської ради у 2021 році на секретаря ради –КОЛОМІЄЦЬ Ганну Сергіївну (з гербовою печаткою виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області №1).

2.Покласти обов’язки з державної реєстрації актів цивільного стану на території Оситнязького старостинського округу Великосеверинівської сільської ради у 2021 році на старосту Оситнязького старостинського округу Великосеверинівської сільської ради –ПЕРОВА Івана Олександровича (з гербовою печаткою виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області №2).

3.Покласти обов’язки з державної реєстрації актів цивільного стану на території села Созонівка Великосеверинівської сільської ради у 2021 році на Старосту Великосеверинівської сільської ради –КОЛІНЬКА Віктора Олексійовича (з гербовою печаткою виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області №3).

4.Покласти обов’язки з державної реєстрації актів цивільного стану на території сіл Високі Байраки, Андросове, Рожнятівка, Червоний Кут Великосеверинівської сільської ради у 2021 році на Старосту  Великосеверинівської сільської ради –ГАВРИЛЕНКО Тетяну Анатоліївну (з гербовою печаткою виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області №4).

5.У разі відсутності секретаря Коломієць Ганни Сергіївни обов’язки по державній реєстрації актів цивільного стану на території Великосеверинівської сільської ради у 2021 році покласти на Великосеверинівського сільського голову ЛЕВЧЕНКА Сергія Володимировича.

6.Зобов’язати секретаря Великосеверинівської сільської ради Коломієць Г. С. нести відповідальність за облік, зберігання й витрачання бланків свідоцтв при реєстрації актів цивільного стану на території Великосеверинівської сільської ради.

7.Покласти обов’язки на секретаря виконкому Великосеверинівської сільської ради по складанню протоколів про адміністративні правопорушення у разі повідомлення неправдивих відомостей державним органам ДРАЦС та несвоєчасної реєстрації народження дитини та нести відповідальність за складання протоколів про адміністративні правопорушення на підставі ст.212 прим.1 кодексу про адміністративні правопорушення.

 

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО