УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 30/01/2020 року№2
Про покладання обов`язків по державній реєстрації актів цивільного стану на території Великосеверинівської сільської ради та призначення відповідального за облік, зберігання, витрачання бланків свідоцтв у 2020 році

Відповідно пп. 5 п.б ч.1 ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши інформацію сільського голови,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1.Покласти обов’язки з державної реєстрації актів цивільного стану на території Великосеверинівської сільської ради у 2020 році на секретаря ради –КОЛОМІЄЦЬ Ганну Сергіївну (з гербовою печаткою виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області №1).
2.У разі відсутності секретаря Коломієць Ганни Сергіївни обов’язки по державній реєстрації актів цивільного стану на території Великосеверинівської сільської ради у 2020 році покласти на Великосеверинівського сільського голову ЛЕВЧЕНКА Сергія Володимировича.
3.Зобов’язати секретаря Великосеверинівської сільської ради Коломієць Г. С. нести відповідальність за облік, зберігання й витрачання бланків свідоцтв при реєстрації актів цивільного стану на території Великосеверинівської сільської ради.
4.Покласти обов’язки на секретаря виконкому Великосеверинівської сільської ради по складанню протоколів про адміністративні правопорушення у разі повідомлення неправдивих відомостей державним органам ДРАЦС та несвоєчасної реєстрації народження дитини та нести відповідальність за складання протоколів про адміністративні правопорушення на підставі ст.212 прим.1 кодексу про адміністративні правопорушення.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО