УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 25/02/2021 року №20
Про соціальний супровід сім’ї, яка перебуває складних життєвих обставинах

Керуючись п. 21 пункт «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання вимог Законів України «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», «Про соціальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01червня 2020 року № 587 «Про організацію надання соціальних послуг», наказу Міністерства соціальної політики України від 31.03.2016 № 318 «Про затвердження Державного стандарту соціального супроводу осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах» витягу з протоколу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету сільської ради від 12.02.2021 року №2, клопотання начальника служби у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради від 18.02.2019 року №4,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1. Взяти під соціальний супровід сім’ю гр. ХХХХХХХХХХХ, ХХХХр.н., яка проживає за адресою: вул. ХХХХ,с. ХХХХХХХХ Кропивницького району, Кіровоградської області на вихованні та утриманні якої знаходяться малолітні та неповнолітні діти: ХХХХХХХХХ, ХХХХХ р.н.,  ХХХХХХХХХ, ХХХХХр.н., ХХХХХХХХ, ХХХХХ р.н., ХХХХХХХХХ, ХХХХХ р.н.,ХХХХХХХХХ, ХХХХХ р.н. у зв’язку з ухиленням від виконання своїх обов’язків із виховання дітей.

2. Відповідальному за здійснення соціального супроводу головному спеціалісту служби у справах дітей та соціального захист населення сільської ради привести у відповідність та оформити документацію стосовно вищезазначеної сім’ї.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу сільської ради Губську О.М.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО