УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 26/03/2020 року№21
Про затвердження переліку об'єктів та видів суспільно корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді суспільнокорисних робіт на території Великосеверинівської ОТГ

Відповідно пп. 7 п. а статі 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 1 ст. 31-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, враховуючи звернення начальника Кропивницького РВ філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області О. С. Мірошник №31/10-2550 від 13.11.2019 року та з метою відбування покарань у вигляді суспільно корисних робіт особами, які вчинили адміністративне правопорушення,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1.Затвердити перелік видів суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді суспільно-корисних робіт та перелік об’єктів для відбування порушниками покарання у вигляді суспільно-корисних робіт на території Великосеверинівської ОТГ, що мають виконуватись особами, які вчинили адміністративні правопорушення у вільний від роботи чи навчання час (Додаток 1).

2.Погодити перелік видів суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді суспільно-корисних робіт та перелік об’єктів для відбування порушниками суспільно-корисних робіт на території Великосеверинівської ОТГ з начальником Кропивницького РВфілії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області.

3.Директору КП «Прометей»:
– призначити відповідальних осіб за організацію і виконання суспільно корисних робіт;

– контролювати виконання порушниками визначених для них робіт т дотримання правил техніки безпеки;
– своєчасно повідомляти Кропивницький РВ філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області про ухилення притягнутого до відповідальності вiд вiдбування громадських робіт чи переведення його на iнше мicце роботи, появу його на роботi в нетверезому станi, у станi наркотичного або токсичного сп’янiння, порушення ним громадського порядку;
– вести облік та інформувати про кількість відпрацьованих порушником годин;
– забезпечити виконання вимог законодавства про охорону працi та технiку безпеки пiд час виконання притягнутими до адміністративної відповідальності громадських робiт.

4.Секретарю виконкому направити копії даного рішення до Кропивницької РВ філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області та КП «Прометей».

5.Начальнику фінансово-економічного відділу передбачити в бюджеті сільської ради кошти на оплату праці особам на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Ганну Коломієць.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток