УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 30/03/2018 року №23
Про тимчасове призначення перевізника для виконання перевезень на міському автобусному маршруті регулярних перевезень, який працює в звичайному режимі «Оситняжка-Підгайці»

Відповідно до статей 30, 42, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про автомобільний транспорт», Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», зі змінами від 07.02.2018р. №180, керуючись п. п. 3 п. 55 «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. №1081 та п.6.10 Наказу Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом» від 15.03.2013 р. №480, для забезпечення якісного та безперебійного перевезення пасажирів на маршруті «Оситняжка-Підгайці», враховуючи згоду перевізника ФОП «Хмеленко М.М.» на тимчасове обслуговування даного маршруту,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради

В И Р І Ш И В :

1.Призначити тимчасово, до проведення конкурсу з розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкурсу на автобусному маршруті, автомобільного перевізника ФОП «Хмеленко М.М.» для виконання перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування «Оситняжка-Підгайці».

2.У разі використання пасажиромісткості менше 50% прийняти рішення про доцільність існування маршруту та необхідності проведення конкурсу.

3.Сільському голові підписати договір на тимчасове перевезення пасажирів автомобільним транспортом на строк не більш як три місяці.

4.Дане рішення набуває чинності через 3 дні після дня його підписання.

5.Відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (Косарчук Л.Г.) оприлюднити дане рішення на сайті Великосеверинівської сільської ради у 5-денний термін після його прийняття

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з господарських питань та охорони праці Кравченка М.В.

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО