УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 26/03/2020 року №25
Про взяття під соціальний супровід та внесення до списку сімей, що опинились у складних життєвих обставинах

Керуючись п. 21 пункт «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання вимог Законів України «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», «Про соціальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2013 року № 895 «Про затвердження порядку супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах», Постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2013 року № 896 «Про затвердження порядку взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб)», наказу Міністерства соціальної політики України від 31.03.2016 № 318 «Про затвердження Державного стандарту соціального супроводу осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах» витягу з протоколу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету сільської ради від 20.03.2020 року №3, клопотання начальника служби у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради від 23.03.2020 року №17,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1. Взяти під соціальний супровід сім’ю ХХХХХХХХХХ, ХХХХХ року народження, яка проживає за адресою: ХХХХХХХХХХ на вихованні та утриманні якої знаходяться малолітні діти: ХХХХХХХ, у зв’язку з неналежним виконанням своїх батьківських обов’язків.

2. Взяти на облік та внести зміни до Списку сімей з дітьми, які перебувають під соціальним супроводом, що опинились у складних життєвих обставинах у відповідності до наказу Міністерства соціальної політики від 31.03.2016 № 318 «Про затвердження Державного стандарту соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах» що проживають на території Великосеверинівської сільської ради (ОТГ) родину ХХХХХХХХХХХ (додаток).

3. Відповідальному за здійснення соціального супроводу провідному спеціалісту служби у справах дітей та соціального захист населення сільської ради привести у відповідність та оформити документацію стосовно вищезазначеної сім’ї.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу сільської ради Губську О.М.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО