УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 29/06/2017 року №28
Про надання дозволу ПП «Успіх-2017» на встановлення рекламного носія

Відповідно пп.1п”а” ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про рекламу”, Постанови КМУ від 29.12.2003 року №2067, погодження: служби автомобільних доріг у Кровоградській області, Кіровоградських районних відділів архітектури містобудування та житлово-комунального господарства, культури та туризму, виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради 

В И Р І Ш И В :

 1. Надати дозвіл на встановлення рекламного носія в с. Підгайці вихід на М-12 на території Великосеверинівської сільської ради.
 2. Зобов’язати ПП «Успіх-2017» в п’ятиденний термін з моменту розташування рекламного носія надати до виконкому сільської ради фотокартку місця розташування рекламного засобу (розміром не менше ніж 6х9см.).
 3. Встановити строк дії дозволу – 5 (п’ять) років з дати його видачі.
 4. Встановити щомісячну плату за користування місцем розташування рекламного носія: Користувач щомісячно перераховує загальну суму плати згідно з формулою розрахунку, встановленою правилами розміщення зовнішньої реклами на території Великосеверинівської сільської ради, а саме площа місця розташування рекламного засобу визначається як сума площі горизонтальної проекції рекламного засобу на це місце та прилеглої ділянки завширшки 0,5 метра за периметром горизонтальної проекції цього засобу
  П=SхТ,
  де S – площа рекламного засобу, що визначена у дозволі, складає 9,52 м2=((6+0,5х2)х1,36)
  Т – тариф за тимчасове користування місцями, які перебувають у комунальній власності, для розташування спеціальних конструкцій, складає один відсоток від встановленої мінімальної заробітної плати.
 5. Контроль за виконанням данного рішення покласти на сільського голову Левченка С. В.

 

 

 

 

Сільський голова С.Левченко