УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 01/06/2018 року №32
Про забезпечення потреб мобілізації Оситнязького старостинського округу на особливий період

Відповідно до статті 36 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” з метою вдосконалення мобілізаційної готовності сільської ради та виконання Закону України “Про загальний військовий обов”язок і військову службу” та ст.17 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради

В И Р І Ш И В :

 

 1. Керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності, які розміщені на території Оситнязького старостинського округу виконати перелік заходів відповідно до Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”.
 2. Для збору та відправки мобілізаційних ресурсів створити пункт збору в Оситнязькому старостинському окрузі згідно додатку 1, який розмістити в адміністративному приміщенні. Готовність пункту до роботи через “Ч”+6 з моменту отримання розпорядження (сигналу) військовим комісаріатом.
 3. Оповіщення військовозобов”язаних на підприємствах, установах та організаціях в робочий час покласти на керівників цих організацій, в неробочий час оповіщення проводити по телефону та силами посильних згідно додатку 2.
 4. Для оповіщення військовозобов”язаних та господарств, які постачають техніку для надання допомоги при проведенні мобілізаційних заходів направити уповноважених в окремі села з числа офіцерів запасу, працівників, які займають керівні посади згідно додатку 3.
 5. Для проведення оповіщення, доставки уповноважених в окремі села, доставки військовозобов”язаних на пункти збору Кропивницького РВК виділити
 6. автотранспорт згідно додатку 4. Заправку паливом визначеної техніки, проводити за рахунок створеного в мирний час резерву ПММ згідно додатку 5.

 

 1. Для забезпечення громадського порядку та проведення розшуку військовозобов”язаних, які ухиляються від призову в період мобілізації залучити дільничного офіцера поліції.
 2. Для визначення стану здоров”я військовозобов”язаних, які виявляють скарги та надання медичної допомоги залучити працівника ФАПу (лікаря, медичну сестру).
 3. Забезпечити максимальний захист військовозобов”язаних та техніки від зброї масового ураження в захисних спорудах, розміщених на території сільської ради згідно додатку 6.
 4. З отриманням від Кропивницького РВК розпорядження (сигналу) на проведення мобілізаційних заходів встановити цілодобове чергування працівників сільської ради. Черговому сільської ради підтримувати постійний зв”язок і взаємодію з групою контролю РВК за телефоном згідно додатку 7.
 5. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконкому від 30 листопада 2015 року №4 «Про забезпечення потреб мобілізації сільської ради на особливий період».
 6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на в. о. старости Оситнязького старостинського округу МАНУКЯН Ю. В.

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО