УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 01/06/2018 року №33
Про відкриття нового тимчасового маршруту та затвердження Положення про здійснення оплати послуг з автомобільного перевезення в межах громади

Згідно із ст. 30 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про автомобільний транспорт”, постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 р. № 176 “Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту” зі змінами, постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018р. №180 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 07.05.2010р. № 278 “Про затвердження Порядку розроблення та затвердження паспорта автобусного маршруту” зі змінами, наказом Міністерства інфраструктури України від 15.07.2013 р. № 480 “Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом”, з метою задоволення потреб жителів громади в пасажирських перевезеннях, враховуючи акт від 15.05.2018р. обстеження маршруту руху автобусних пасажирських перевезень за маршрутом «Оситняжка-Підгайці» та готовності автобусного маршруту до відкриття,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради

В И Р І Ш И В :

 

1.Відкрити новий тимчасовий приміський автобусний маршрут загального користування «Оситняжка-Підгайці».

 

2.Затвердити паспорт приміського автобусного маршруту (додається). Оригінал паспорту приміського автобусного маршруту зберігати у Організатора як контрольний екземпляр.

 

3.Зробити копії паспорту приміського автобусного маршруту та завірити їх у кількості необхідній для забезпечення Перевізника, а також водіїв при здійсненні перевезень пасажирів за даним маршрутом. Одну завірену копію надати Управлінню патрульної поліції в Кіровоградській області.

 

4.Затвердити Положення про здійснення оплати послуг з автомобільного перевезення в межах громади (додається).

 

5.Відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (Косарчук Л.Г.) оприлюднити дане рішення на сайті Великосеверинівської сільської ради у 3-денний термін після його прийняття.

 

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології, благоустрою, комунальної власності, житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища.

 

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток