УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 20/04/2022 року№33
Про надання соціальної послуги «Догляду вдома» за рахунок бюджетних коштів особам, які опинилися в складних життєвих обставинах

Відповідно до ст.46 Конституції України, ст. 26, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.28 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 року № 587 «Про організацію надання соціальних послуг», від 01.06.2020 № 429 «Про затвердження Порядку установлення диференційованої плати за надання соціальних послуг» наказу Міністерства соціальної політики України від 16.06.2020 року № 419 «Про затвердження Методики обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї для надання соціальних послуг»

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1. Затвердити рішення відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради про надання соціальної послуги «Догляд вдома» за рахунок бюджетних коштів , яка опинилися в складних життєвих обставинах .
2. Комунальному закладу «Центр надання соціальних послуг населенню Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області» здійснити надання соціальної послуги «Догляду вдома» за рахунок бюджетних коштів.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я сільської ради.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО