УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 01/06/2018 року №34
Про тимчасове призначення перевізника для виконання перевезень на приміському автобусному маршруті регулярних перевезень, який працює в звичайному режимі «Оситняжка-Підгайці»

Відповідно до статей 30, 42, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про автомобільний транспорт», Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», зі змінами від 07.02.2018р. №180, керуючись п. п. 3 п. 55 «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. №1081 та п.6.10 Наказу Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом» від 15.03.2013 р. №480, для забезпечення якісного та безперебійного перевезення пасажирів на приміському маршруті «Оситняжка-Підгайці», враховуючи згоду перевізника ПП «Олікс» на обслуговування даного маршруту,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради

В И Р І Ш И В :

1.Призначити ПП «Олікс» для роботи на приміському автобусному маршруті загального користування «Оситняжка-Підгайці».

2.Сільському голові підписати договір на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на строк не більш як три місяці. Протягом цього періоду вивчити попит населення на послуги перевезення, відповідно плану обстеження пасажиропотоку (Додаток 1).

3.У разі використання пасажиромісткості менше 50% прийняти рішення про доцільність існування маршруту та необхідності проведення конкурсу.

4.Здійснити  пробний рейс з представниками організатора перевезень.

5.Визначити об’єктом конкурсу:

маршрут «Остняжка-Підгайці» — два автобуси категорії М 2, М 3, клас 1,2, що виконані для перевезення більше як 22-х пасажирів, не враховуючи водія.

6.Відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (Косарчук Л.Г.):

1)розпочати підготовку матеріалів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті»Оситняжка-Підгайці»;

2)забезпечити розміщення даного рішення на офіційному сайті Великосеверинівської сільської ради у 3-денний термін після його прийняття.

7.Керівнику ПП «Олікс» :

1) з моменту підписання договору надавати на обслуговування маршруту «Оситняжка-Підгайці» два автобуси категорії М 2, М 3, клас 1,2, що виконані для перевезення більше як 22-х пасажирів, не враховуючи водія;

2) забезпечувати безперешкодний допуск працівників сільської ради до обстеження пасажиропотоку маршруту .

8.Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (Косарчук Л.Г.), контроль — на заступника сільського голови з господарських питань та охорони праці (Кравченко М.В.)

9.Дане рішення набуває чинності через з моменту його підписання.

 

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО