УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 30/03/2021 року№37
Про обмеження перебування малолітніх та неповнолітніх дітей у вечірній та нічний час на вулицях, в розважальних закладах та громадських місцях на території Великосеверинівської ТГ

Керуючись статтями 180-1, 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, статтею 20-1 Закону України ”Про охорону дитинства”, статтею 32 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”та з метою попередження злочинності як з боку дітей, так і проти них,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1. Встановити обмеження перебування малолітніх та неповнолітніх дітей у вечірній час в закладах сфери розваг, закладах громадського харчування, а також в інших громадських місцях (на вулицях), розташованих на території Великосеверинівської сільської ради, без супроводу батьків чи законних представників:
У літній період (з 01 травня по 30 вересня):
– малолітні діти (віком до 14 років) – до 22 години;
– неповнолітні діти (віком до 18 років) – до 23 години.

У зимовий період (з 01 жовтня по 30 квітня):
– малолітні діти (віком до 14 років) – до 21 години;
– неповнолітні діти(віком до 18 років) – до 22 години.

2. Обмежити перебування дітей віком до 18-ти років у закладах сфери розваг або закладах громадського харчування, а також в інших громадських місцях без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють(з 22.00 до 6.00 години-зимовий час) та (з 23.00 до 6.00 години – літній час).
3. Відповідальність за перебування дітей у закладах сфери розваг, або закладах громадського харчування(з 22.00 до 6.00 години-зимовий час) та (з 23.00 до 6.00 години – літній час ) без супроводу батьків чи іншого законного представника дитини або особи, яка її супроводжує і несе за неї персональну відповідальність, покласти на адміністрацію вищевказаних закладів та батьків.
4. Зобов’язати керівників, власників, орендарів об’єктів торгівлі (магазинів, кафе, барів, літніх майданчиків) забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-ти років.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Великосеверинівського сільського голову.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО