УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 28/01/2021 року№4
Про види суспільно - корисних робіт на території Великосеверинівської сільської ради

Відповідно підпункту 7 пункту ”а” статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 1 статті 31-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,враховуючи запит начальника Кропивницького районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області О. С. Мірошника №05/31.10 від 04.01.2021 року та заслухавши інформацію Великосеверинівського сільського голови про залучення порушників, осіб, яких засуджено та на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на території Великосеверинівської сільської ради,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1.Затвердити перелік об’єктів для відбування порушниками суспільно-корисних робіт та визначити види суспільно – корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді суспільно – корисних робіт на території Великосеверинівської сільської ради, що мають виконуватись особами, які вчинили адміністративні правопорушення (Додаток 1).

2.Особи на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді суспільно-корисних робіт, виконують дані роботи у вільний від роботи чи навчання час.

3.Директорам Комунальних підприємств Великосеверинівської сільської ради:
– призначити відповідальних осіб за організацію і виконання суспільно корисних робіт;
– контролювати виконання порушниками визначених для них робіт та дотримання правил техніки безпеки;

– своєчасно повідомляти Кропивницький районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області про ухилення притягнутого
до відповідальності від вiдбування громадських робіт чи переведення його на інше мicце роботи, появу його на роботі в нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп’яніння, порушення ним громадського порядку;
– вести облік та інформувати про кількість відпрацьованих порушником годин;
– забезпечити виконання вимог законодавства про охорону праці та техніку безпеки пд. час виконання притягнутими до адміністративної відповідальності громадських робіт.

4.Секретарю виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради направити копії даного рішення до Кропивницького районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області та директорам Комунальних підприємств Великосеверинівської сільської ради.

5.Начальнику фінансового відділу Великосеверинівської сільської ради передбачити в місцевому бюджеті кошти на оплату праці особам на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді оплатних суспільно – корисних робіт.

6.Контроль за виконання даного рішення покласти на Великосеверинівського сільського голову ЛЕВЧЕНКА С. В..

 

 

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток