УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 17/05/2022 року№42
Про надання соціальної послуги «Соціального супроводу» сім’ї ХХХХХХХ, яка потрапила у складні життєві обставини

Керуючись підпунктом 21 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання вимог Законів України «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 587 «Про організацію надання соціальних послуг», наказу Міністерства соціальної політики України від 31.03.2016 № 318 «Про затвердження Державного стандарту соціального супроводу осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах» та висновку оцінки потреб сім’ї /особи від 02.05.2022 року, витягу з протоколу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету сільської ради від 20 квітня 2022 року № 3

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1. Затвердити рішення відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради про надання соціальної послуги «Соціального супроводу» сім’ї ХХХХХХ, яка потрапила у складні життєві обставини (додається).

2. Комунальному закладу «Центру надання соціальних послуг населенню Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської обласні» здійснити надання соціальної послуги «Соціального супроводу» сім’ї ХХХХХХХХ, яка проживає за адресою ХХХХХХХ Кропивницького району Кіровоградської області.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я сільської ради Анастасію Цапушел.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО