УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 18/09/2019 року№42
Про визнання житлового будинку по вул. Говорова,1 в с. Підгайці непридатним для проживання

Розглянувши Звіт про проведення технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об’єкта «житловий будинок садибного типу (літера «А») по вул. Говорова,1, в с. Підгайці Кропивницького району Кіровоградської області від 07.08.2019 р. (далі - Звіт) з метою встановлення їх відповідності санітарним та технічним вимогам і визнання аварійними, що загрожує обрушенням, відповідно до Положення про порядок обстеження стану житлових будинків з метою встановлення їх відповідності санітарним та технічним вимогам та визнання жилих будинків і жилих приміщень непридатними для проживання, затвердженого постановою Ради Міністрів УРСР від 26.04.1984 № 189 та керуючись пп. 1 п. “а” ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1.Визнати, що на підставі вищенаведеного Звіту, обстежений житловий будинок садибного типу (літера «А») не відповідає санітарним та технічним вимогам, є непридатним для проживання, та не може експлуатуватись за призначенням.

2. Рекомендувати, власнику будівлі протягом року, провести ремонтно-відновлювальні роботи на обстеженому об’єкті для подальшого його використання, або провести його демонтаж у порядку, встановленому чинним законодавством.

3.В разі невиконання власником ремонтно-відновлювальних робіт на об’єкті або його демонтажу подати Звіт про проведення технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об’єкта «житловий будинок садибного типу (літера «А») по вул. Говорова,1, в с. Підгайці Кропивницького району Кіровоградської області станом на 01.10.2020 року.

4.Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника сільського голови з господарських питань та охорони праці Кравченка М. В..

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО