УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 29/08/2018 року№43
Про призначення керівника робіт з ліквідації наслідків можливої надзвичайної ситуації на території Великосеверинівської сільської ради

Відповідно до п.а пп.10 статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", та заслухавши інформацію секретаря сільської ради,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Керівником робіт з ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій місцевого рівня у ланці Кіровоградської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту призначити заступника сільського голови з господарських питань та охорони праці Кравченка М.В.
  2. При виникненні надзвичайних ситуацій місцевого рівня, у разі відсутності керівника робіт з ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій місцевого рівня Кравченка М.В. його обов’язки та повноваження покладаються на спеціаліста відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства Палія М. В..
  3. Затвердити обов’язки керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій місцевого рівня, що додаються.
  4. Заступнику сільського голови з господарських питань та охорони праці Кравченку М.В. та спеціалісту відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства Палію М. В.:

1) у визначені терміни пройти курсову підготовку на курсах удосконалення керівних кадрів ІІІ категорії навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області;

2) визначити і погодити кількісний та персональний склад працівників штабу з ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій місцевого рівня та начальника штабу з ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій місцевого рівня.

  1. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій, які розташовані в межах Великосеверинівської сільської ради:

1) до 01.10.2018 року призначити керівників робіт з ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій об’єктового рівня у відповідності до пунктів 4, 5, 6 частини 2 статті 75 Кодексу цивільного захисту України від 02.10.2012          № 5403-VI (зі змінами) та забезпечити їх підготовку за призначенням на обласних курсах удосконалення керівних кадрів ІІІ категорії навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області;

2) до 01.12.2018 року надати до Великосеверинівської сільської ради копії наказів, завірених у встановленому порядку, щодо призначення керівників робіт з ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій об’єктового рівня.

  1. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.
Секретар сільської ради Г.Коломієць