УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 27/07/2020 року№45
Про прийняття на баланс відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму шкільного автобуса та затвердження Положення про Порядок використання шкільного автобуса

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дорожній рух», «Про автомобільний транспорт», розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 13 липня 2020 року №463-р «Про передачу шкільних автобусів з балансу управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації на баланси сільських, селищних рад, закладів освіти, відділів (секторів) освіти райдержадміністрацій, сільських рад», розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 21 липня 2020 року №469-р «Про затвердження актів передачі-приймання шкільних автобусів з балансу управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації на баланси сільських, селищних рад, закладів освіти, відділів (секторів) освіти райдержадміністрацій, сільських рад», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176, з метою подальшого врегулювання питань організації перевезень до місць навчання учнів, дітей та педагогічних працівників дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів шкільним автобусом,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1. Прийняти на баланс відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму шкільний автобус модель ATAMAN D-093S2, номер двигуну 0DL248, балансова вартість 1 680 000,00 грн, придбаний за рахунок залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету, що утворився на початок бюджетного періоду, шляхом централізованої закупівлі на засадах спів фінансування.

2.Затвердити Положення про Порядок використання шкільного автобуса
(додається).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу сільської ради Губську О.М.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток