УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 16/11/2017 року №56
Про затвердження сільського автобусного маршруту

Керуючись ст. 140-146 Конституції України, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..7 Закону України «Про автомобільний транспорт», п. 16 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту затверджених постановою Кабінету міністрів України від 03.12.2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», наказом Міністерства інфраструктури України від 15.07.2013 року №480 «Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом», наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 07.05.2010 року №278 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження паспорта автобусного маршруту», заслухавши інформацію сільського голови Левченка С. В. та беручи до уваги необхідність транспортного сполучення в межах Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради 

В И Р І Ш И В 

1.Затвердити сільський автобусний маршрут загального користування «Оситняжка-Підгайці» за маршрутом руху згідно з додатком.

2.Відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства:

2.1.Розробити та затвердити паспорт міського автобусного маршруту загального користування «Оситняжка-Підгайці».

2.2.Оголосити та провести конкурс з визначення перевізника на автобусному маршруті загального користування «Оситняжка-Підгайці» на п’ять років з переможцем конкурсу.

3.Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО