УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 27/08/2020 року№56
Про зняття осіб з числа дітей позбавлених батьківського піклування

Відповідно статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 40 Житлового Кодексу Української РСР, пунктів 26,28 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», абзацу 5 частини 1 статті 33 Закону України «Про забезпечення організаційно правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування» та лист управління соціального захисту Кропивницької районної державної адміністрації від 13.08.2020 №01-17/2876 та заслухавши інформацію начальника відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства Косарчук Л. Г.,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1.Зняти з квартирного обліку при виконавчому комітеті Великосеверинівської сільської ради ХХХХХХ ХХХХ року народження, яка перебувала на черзі для забезпечення житлом, як дитина позбавлена батьківського піклування, у зв’язку з придбанням квартири за адресою: Кіровоградська область, ХХХХХХХХХ (витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №ХХХХХХ від ХХХХХ.). На квартирному обліку в списках на позачергове отримання житла перебувала з ХХХХХХ.

2. Вважати таким , що втратило чинність рішення виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради від 27.08.2015 № 26 «Про квартирний облік».

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на Великосеверинівського сільського голову ЛЕВЧЕНКА С. В..

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :