УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 28/12/2017 року №59
Про стан роботи із зверненнями громадян які надійшли до Великосеверинівської сільської ради у 2017 році

Заслухавши інформацію секретаря Великосеверинівської сільської ради про стан роботи із зверненнями громадян за підсумками 2017 року, керуючись Указом Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» на виконання доручення Кіровоградської обласної державної адміністрації та листа Кіровоградської районної державної адміністрації від 20.12.2017 року №01-21/344/3 щодо надання статистичного звіту про звернення громадян та керуючись ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В :

1.Визнати роботу виконавчого комітету по розгляду звернень громадян за підсумками 2017 року задовільною (довідка додається).

  1. Посадовим особам та спеціалістам сільської ради:

2.1. чітко дотримуватись графіку прийому громадян з особистих питань;

2.2.більш детальніше вивчати звернення громадян, не допускати надання неоднозначних, необґрунтованих або неповних відповідей за зверненнями громадян, із порушенням строків, установлених законодавством.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами, начальника загального відділу Великосеверинівської сільської ради  ГУБСЬКУ О. М.

 

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО