УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 24/09/2020 року№64
Про визначення відповідальних осіб, та затвердження складу робочої групи, на яких покладено обов’язки з визначення потреб населення у соціальних послугах, та розробці «Соціального паспорта Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади»

Відповідно достатті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" від 21 травня 1997 року № 280/97-вр, із змінами, що вносяться Законом України "Про соціальні послуги" № 2671-VIII від 17.01.2019 та вводяться в дію з 1 січня 2020 року, Порядку визначення потреб населення адміністративно-територіальної одиниці у соціальних послугах, затвердженого Наказом Міністерства соціальної політики України №28 від 20.01.2014 року, Методичних рекомендацій визначення потреб населення адміністративно-територіальної одиниці у соціальних послугах, затверджених Наказом Міністерства соціальної політики України № 648 від 15.10.2012 року, Методичних рекомендацій щодо впровадження інтегрованої системи соціального захисту, затверджених Наказом Міністерства соціальної політики України № 282 від 25.02.2019 року, з метою організації та проведення роботи з визначення потреб населення Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади у соціальних послугах із подальшою розробкою соціального паспорта громади,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1. Призначити посадових осіб служби у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради відповідальними з організації та проведення роботи з визначення потреб населення у соціальних послугах.

2. Створити та затвердити склад робочої групи при виконавчому комітеті сільської ради, що буде проводити оцінку потреб населення у соціальних послугах та розробці соціального паспорта Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади (додається).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу сільської ради Губську О.М.

 

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток