УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 24/09/2020 року№66
Про зняття з соціального супроводу особи з числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування,ХХХХХХХХХХ

Відповідно до п.2 пункт «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування Україні», листа Управління соціального захисту населення Кропивницької районної державної адміністрації від 13.08.2020 року №01-17/2876 про забезпечення житлом за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам ХХХХХХХХХ, витягу з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 12.08.2020 року №219994216, клопотання начальника служби у справах дітей та соціального захисту населення від 16.09.2020 року №33 про зняття з соціального супроводу особи з числа дітей позбавлених батьківського піклування, ХХХХХХХХХ,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1. Зняти з соціального супроводу особу з числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, ХХХХХХХХХХХХ, ХХХХ р.н., яка зареєстрована за адресою: вул. ХХХХХ, с. ХХХХХХХ, Кіровоградський район, Кіровоградська область в зв’язку з забезпеченням зазначеної особи житлом.

2. Зняти з обліку та виключити ХХХХХХХХ зі списку осіб з числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, які перебувають під соціальним супроводом у відповідності до п. 26 порядку та умов надання в 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу сільської ради Губську О.М.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО