УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 29/06/2021 року№67
Про зняття сім’ї ХХХХХ, яка перебуває в складних життєвих обставинах з соціального супроводу

Керуючись п. 21 пункт «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання вимог Законів України «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», «Про соціальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 587 «Про організацію надання соціальних послуг», наказу Міністерства соціальної політики України від 31.03.2016 № 318 «Про затвердження Державного стандарту соціального супроводу осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах»,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1. Зняти з соціального супроводу сім’ю гр. ХХХХХХХХХ, ХХХХ р.н. , яка проживає за адресою: вул. ХХХХХХХ, с. ХХХХХХ, Кропивницького району, Кіровоградської області на вихованні та утриманні яких знаходяться малолітні діти: ХХХХХХ, ХХХХ., ХХХХХХ, ХХХХ р.н. Підставою для припинення надання послуги соціального супроводу сім’ї є, мінімізація сім’єю наслідків складних життєвих обставин, усунення причин та умов, що спричинили такі обставини.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я сільської ради.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО