УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 24/09/2020 року№68
Про визнання житлового будинку по вул. Говорова,1 в с. Підгайці непридатним для проживання

Розглянувши Звіт про проведення технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об’єкта «житловий будинок садибного типу (літера «А») по вул. Говорова,1, в с. Підгайці Кропивницького району Кіровоградської області від 17.06.2020 р. (далі - Звіт) з метою встановлення їх відповідності санітарним та технічним вимогам і визнання аварійними, що загрожує обрушенням, відповідно до Положення про порядок обстеження стану житлових будинків з метою встановлення їх відповідності санітарним та технічним вимогам та визнання жилих будинків і жилих приміщень непридатними для проживання, затвердженого постановою Ради Міністрів УРСР від 26.04.1984 № 189 та керуючись пп. 1 п. “а” ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на підставі акту загального огляду жилого будинку розташованого за адресою вул. Говорова,1 с. Підгайці Кропивницького району Кіровоградської області,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1.Визнати, що на підставі вищенаведеного Звіту, обстежений житловий будинок садибного типу (літера «А») не відповідає санітарним та технічним вимогам, є непридатним для проживання, та не може експлуатуватись за призначенням.

2.Зобов’язати, власника будівлі протягом року, провести ремонтно-відновлювальні роботи на обстеженому об’єкті для подальшого його використання, або провести його демонтаж у порядку, встановленому чинним законодавством.

3.В разі невиконання власником ремонтно-відновлювальних робіт на об’єкті або його демонтажу подати Звіт про проведення технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об’єкта «житловий будинок садибного типу (літера «А») по вул. Говорова,1, в с. Підгайці Кропивницького району Кіровоградської області станом на 01.10.2021 року.

4.Скасувати рішення виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради №48 від 27 липня 2020 року «Про відмову у наданні пільги на оподаткування житлового будинку гр. БРЕЄВІЙ Ларисі Федорівні».

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Великосеверинівської сільської ради Ганну Коломієць.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО