УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 29/06/2021 року №68
Про соціальний супровід сім’ї, яка перебуває в складних життєвих обставинах

Керуючись статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», «Про соціальні послуги», «Про запобігання та протидію домашньому насильству» Постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 587 «Про організацію надання соціальних послуг», наказу Міністерства соціальної політики України від 31.03.2016 № 318 «Про затвердження Державного стандарту соціального супроводу осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах» витягу з протоколу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету сільської ради від 29.06.2021 року №7,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1. Взяти під соціальний супровід сім’ю гр. ХХХХХХХ, на утриманні якої перебуває малолітня ХХХХХХХ, ХХХХ року народження, які проживають за адресою: вул. ХХХХХ, с.ХХХХХХХ, Кропивницького району, Кіровоградської області у зв’язку з ухиленням від виконання батьківських обов’язків.

2. Відповідальному за здійснення соціального супроводу спеціалісту І категорії відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я сільської ради привести у відповідність та оформити документацію стосовно вищезазначеної сім’ї.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я сільської ради.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО