УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 20/10/2020 року №71
Про відібрання малолітньої дитини ХХХХХХХХХХ, ХХХХ року народження

Керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 170 Сімейного кодексу України, відповідно до п.8 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», п. 9 Порядку забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорстокого поводження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 585, клопотання начальника служби у справах дітей та соціального захисту населення Великосеверинівської сільської ради про відібрання малолітньої дитини ХХХХХХХХХХ, ХХХХ року народження, від 20.10.2020 року №38,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1.Відібрати малолітню дитину ХХХХХХХХХ, ХХХХ року народження, у матері ХХХХХХХХ, ХХХХ року народження.

2. Тимчасово влаштувати дитину, яка залишилась без батьківського піклування, малолітню ХХХХХХХ, ХХХХ р.н. до сім’ї ХХХХХХХХ, ХХХХ року народження, яка зареєстрована та проживає за адресою: вулиця ХХХХХХ, с. ХХХХХХХ, Кіровоградський район, Кіровоградська область.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на службу у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО