УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 26/10/2020 року№72
Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність відібрання малолітньої дитини

Відповідно до ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,ст. ст. 19,16,170 Сімейного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», беручи до уваги витяг з протоколу комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Великосеверинівської сільської ради від 22.10.2020 року № 9, клопотання начальника служби у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради від 26.10.2020 року № 40 про доцільність відібрання малолітньої ХХХХХХХ, ХХХХ року народження у матері ХХХХХХХХХ, ХХХХ року народження, жительки селаХХХХХХХ Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області без позбавлення батьківських прав,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1. Затвердити висновок органу опіки та піклування про доцільність відібрання малолітньої ХХХХХХХ, ХХХХ року народження у матері ХХХХХХХХХ, ХХХХ року народження, жительки села ХХХХХХ Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області без позбавлення батьківських прав.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на службу у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО