УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 26/10/2020 року№73
Про присвоєння поштової адреси будинку садибного типу з господарськими будівлями і спорудами

Керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши спільну заяву гр. Кібукевича В. А. та гр. КібукевичаА. А. та заслухавши інформацію Великосеверинівського сільського голови,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1.Присвоїти поштову адресу ½ частині будинку садибного типу з господарськими будівлями і спорудами що належить Кібукевич Валентину Адамовичу та розташований на території Великосеверинівської сільської ради по вулиці Молодіжній в с. Підгайці Кропивницького району Кіровоградської області на земельній ділянці з кадастровим номером 3522581200:57:000:0105: вул. Молодіжна,15 с. Підгайці Кропивницького району Кіровоградської області.

2.Присвоїти поштову адресу ½ частині будинку садибного типу з господарськими будівлями і спорудами що належить Кібукевич Анатолію Адамовичу та розташований на території Великосеверинівської сільської ради по вулиці Молодіжній в с. Підгайці Кропивницького району Кіровоградської області на земельній ділянці з кадастровим номером 3522581200:57:000:0105: вул. Молодіжна,15а с. Підгайці Кропивницького району Кіровоградської області.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради Ольгу ГУБСЬКУ.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО