УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 26/11/2020 року№79
Про взяття під соціальний супровід сім’ю гр.ХХХХХХХ та внесення до списку сімей, що опинились у складних життєвих обставинах

Керуючись п. 21 пункт «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання вимог Законів України «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», «Про соціальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 року №587 «Про організацію надання соціальних послуг», витягу з протоколу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету сільської ради від 20.11.2020 року №10, клопотання начальника служби у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради від 23.11.2020 року №45/1,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1. Взяти під соціальний супровід сім’ю гр. ХХХХХХХХ, ХХХХ р.н., яка проживає за адресою: вул. ХХХХХ, с. ХХХХХХХ, Кропивницького району, Кіровоградської області на вихованні та утриманні якої знаходяться малолітні діти: ХХХХХХХХ, ХХХХ р.н., ХХХХХХХ, ХХХХХ р.н., у зв’язку з ХХХХХХХ  та малозабезпеченістю.

2. Взяти на облік та внести до списку сімей з дітьми, які перебувають під соціальним супроводом, що опинились у складних життєвих обставинах у відповідності до наказу Міністерства соціальної політики від 31.03.2016 № 318 «Про затвердження Державного стандарту соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах» що проживають на території Великосеверинівської сільської ради (ОТГ) родину гр. ХХХХХХХХ .

3. Відповідальному за здійснення соціального супроводу провідному спеціалісту служби у справах дітей та соціального захист населення сільської  ради привести у відповідність та оформити документацію стосовно вищезазначеної сім’ї.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу сільської ради Губську О.М.

 

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО