УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 28/01/2021 року №9
Про погодження заяви

Керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.4 ст.13 Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», ст. 245 Сімейного кодексу України, ст.66 Цивільного кодексу України, ч.2 «Порядку перерахування органами Пенсійного фонду України або структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських рад коштів установам (закладам), у яких особи перебувають на повному державному утриманні,та їх використання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2004 року №269 на підставі витягу з протоколу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету сільської ради від 28.01.2021 року №1, та розглянувши лист та додані документи КНП «Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради» від 19.01.2021 року №43,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1. Погодити письмову заяву Комунального некомерційного підприємства «Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради» до управління соціального захисту населення Фортечної районної у м. Кропивницькому раді про перерахування закладу різницю між сумою призначеної ХХХХХХХХХХХХХ, ХХХХХ р.н., державної соціальної допомоги, яка установі виплачується на підставі с.13Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», для поліпшення умов проживання в установі, де дитина з інвалідністю перебуває на повному державному утриманні (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на службу у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради.

 

 

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО