УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 27/08/2021 року №80
Про визнання житлового будинку по вул. Говорова,1 у с. Підгайці непридатним для проживання

Розглянувши звіт про проведення технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об’єкта «житловий будинок садибного типу (літера «А»)» по вул. Говорова,1, в с. Підгайці Кропивницького району Кіровоградської області від 15.07.2021 року (далі - звіт), з метою встановлення їх відповідності санітарним та технічним вимогам і визнання аварійними, що загрожує обрушенням, відповідно до Положення про порядок обстеження стану житлових будинків з метою встановлення їх відповідності санітарним та технічним вимогам та визнання жилих будинків і жилих приміщень непридатними для проживання, затвердженого Постановою Ради Міністрів УРСР від 26.04.1984 № 189 та, керуючись пп. 1 п. “а” ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі акту загального огляду жилого будинку, розташованого за адресою вул. Говорова,1 с. Підгайці Кропивницького району Кіровоградської області

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1.Визнати, що на підставі вищенаведеного звіту обстежений житловий будинок садибного типу (літера «А») не відповідає санітарним та технічним вимогам, є непридатним для проживання та не може експлуатуватись за призначенням.

2. Зобов’язати, власника будівлі протягом року провести ремонтно-відновлювальні роботи на обстеженому об’єкті для подальшого його використання або провести його демонтаж у порядку, встановленому чинним законодавством.

3.В разі невиконання власником ремонтно-відновлювальних робіт на об’єкті або його демонтажу подати звіт про проведення технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об’єкта «житловий будинок садибного типу (літера «А») по вул. Говорова,1, в с. Підгайці Кропивницького району Кіровоградської області станом на 01.10.2022 року.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Великосеверинівської сільської ради Ганну Коломієць.

 

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО