УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 24/09/2021 року №96
Про взяття під соціальний супровід сім’ї, яка опинилась в складних життєвих обставинах

Керуючись підпунктом 2-1 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», Законом України «Про соціальні послуги», пунктом 4 Постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 587 «Про організацію надання соціальних послуг» та наказом Міністерства соціальної політики України від 31.03.2016 № 318 «Про затвердження Державного стандарту соціального супроводу осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах» витягу з протоколу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету сільської ради від 27 серпня 2021 року № 9,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1. Взяти під соціальний супровід сім’ю ХХХХХХХ, ХХХХ р.н., проживає за адресою : ХХХХХХХ Кропивницький район, Кіровоградська область, яка опинилась в складних життєвих обставинах, та має на вихованні та утриманні малолітнього сина ХХХХХХ, ХХХХ р.н. у зв’язку з ухиленням від виконання батьківських обов’язків.

2. Відповідальному за здійснення соціального супроводу провідному спеціалісту відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я сільської ради привести у відповідність та оформити документацію стосовно вищезазначеної сім’ї.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО