Робоча зустріч з першим заступником голови ОДА Сергієм Коваленко

30.03.2018

29 березня перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко здійснив робочий візит до Великосеверинівської сільської ради. В ході зустрічі    разом із головою Кіровоградської районної державної адміністрації Аллою Поліщук та  посадовими особами виконкому сільської ради були  обговорені   питання, що стосуються готовності медичних закладів первинного рівня до медичної реформи. За результатами зустрічі Сергій Коваленко  дав низку доручень та висловив рекомендації щодо оформлення землевпорядної та містобудівної документації для будівництва нової  сільської  лікарської амбулаторії за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості; підготовки приміщення закладу первинної медичної допомоги, його матеріально-технічного і кадрового укомплектування; укладення договорів з Національною службою здоров’я України; функціонування електронної системи охорони здоров’я e-Health; підвищення мотивації працівників закладів охорони здоров’я первинного рівня з боку органів місцевого самоврядування; забезпечення 100 % використання коштів субвенції з державного бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів за державною програмою «Доступні ліки». Також під час спілкування з посадовими особами громади перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко акцентував увагу на необхідності взяття участі у наданні фінансової підтримки із забезпечення належного функціонування Кіровоградської центральної районної лікарні.