Роботодавцям пропонують гроші

31.01.2024

В Державному центрі зайнятості надали інструкцію отримання коштів. Роботодавцям Кіровоградщини пропонують отримати компенсації за облаштування офісу для людей з особливими потребами. Про це пишуть новини Кіровоградщини.

Якщо роботодавець приймає на роботу фахівця, який має 1 або 2 групи інвалідності, то йому компенсуються витрати на облаштування офісу і робочого місця. Зокрема, роботодавець може повернути витрати на наступне додаткове оснащення: спеціалізовані меблі (крісла, поручні, бруси, розсувні двері і т.і.); транспортери для сходів і механізми для них; допоміжні засоби для фіксування курсору, відтворення звуку, тактильні дисплеї, клавіатури з абеткою Брайля; підйомні платформи для робочого місця тощо.

Компенсуються витрати в розмірі 106,5 тисяч гривень для облаштування місця для людини з інвалідністю 1 групи, 71 тисяча гривень – для облаштування місця для людини з 2 групою інвалідності. Для отримання цих коштів роботодавець повинен звернутись в центр зайнятості за місцем реєстрації і подати заяву. Заяву і документи, що підтверджують працевлаштування співробітника з особливими потребами можна подати в електронній і в паперовій формах. Виплата вказаних сум здійснюється протягом 5 днів з моменту прийняття позитивного рішення.

Kompensaciya Robotodavcyam Za Pracevlashtovanyh Osib Z Invalidnistyu 0

Джерело