Робити добро зовсім не складно!

30.11.2021

Вже третій рік поспіль Парламент дітей Великосеверинівської громади організовує благодійну акцію «Допоможи чотирилапому другу». Акцію присвячено до Всеукраїнського дня добрих справ, який відзначається сьогодні,  30 листопада. Протягом двох тижнів всі бажаючі мали змогу долучитись до благодійної акції:  із задоволенням приносили корм, крупи, медикаменти та різні смаколики для чотирилапих друзів. Також більшість зробили благодійні внески, загальна сума яких склала 500 грн.,  що  передали для оплати боргів за лікування тварин.  Кульмінацєю акції стало відвідування ветеринарно-реабілітаційного центру громадської організації захисту тварин “Бім”. Під час  ексурсії мали змогу почути нові незвичайні історії життя чотирилапих друзів та зустрітись із вже знайомим для нас друзями.
Щиро вдячні кожному із Вас! Робити добро зовсім не складно!
Ярослава Крицька