Розпочалося голосування за найкраще українське село

29.09.2021

До уваги  жителів громади! Село Велика Северинка  приймає участь у  проєкті «Найгарніше українське село». Цей  проєкт команди Made in Ukraine має на меті відкриття українських селищ задля розвитку зеленого туризму, збереження їх самобутності та історії.  Переможець отримає винагороду на розвиток своєї громади від команди та партнерів проекту.  Голосування за найгарніше українське село вже розпочато та буде тривати  до 25 жовтня.    Залишити свій голос  можна, натиснувши на посилання  Потім вам потрібно знайти село (вибравши Кіровоградську область). Голоси верифікуються авторизацією через facebook, перед тим як зарахувати ваш голос, система запропонує вам авторизуватися через соц. мережу. Давайте усі разом  активно проголосуємо за Велику Северинку!