Розпочато фінансування виплати одноразової грошової допомоги у сумі 1000 гривень

24.04.2020

Пресслужба управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області інформує.
23 квітня розпочато фінансування виплати одноразової грошової допомоги у сумі 1000 гривень. На Кіровоградщині цю виплату отримають 250,3 тис. пенсіонерів, розмір пенсії яких з урахуванням передбачених законодавством надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації пенсії, щомісячної компенсації у разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, не перевищує 5000 гривень станом на 1 квітня 2020 року.
Ті, пенсіонери, які отримують пенсію через банківські установи, отримають доплату на банківську карту 23 квітня 2020 року. Для тих пенсіонерів, які отримують пенсію через поштові відділення, виплату «карантинної тисячі» буде розпочато листоношами з 24 квітня.
Джерело:Інформаційний портал Кіровоградщини – Гречка gre4ka.info