Розпочала роботу робоча група зі стратегічного планування

13.11.2017

Сьогодні, 13 листопада, в актовій залі Великосеверинівської загальноосвітньої  школи   під головуванням сільського голови Сергія Левченка,   за участю  Олега Яременка,  директора регіонального Центру розвитку місцевого самоврядування та  Дениса Абрамова, експерта з регіонального розвитку,  відбулося перше засідання робочої групи зі стратегічного планування у Великосеверинівській громаді.  У засіданні приймали участь члени  робочої групи, а це  представники апарату та депутати  сільської ради, керівники та фахівці установ та закладів громади. Під час заходу обговорювалися  можливі пріоритетні напрямки розвитку  та процеси стратегічного планування, загальний графік роботи із стратегічного планування, організація процесу опитування підприємців та жителів сільської ради,   а також  розглянули документи  для створення соціально-економічного аналізу Великосеверинівської громади.