Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 02/01/2023 року №01-од Велика Северинка
Про проведення благодійного турніру з волейболу «Кубок єдності» на підтримку ЗСУ серед команд працівників апарату сільської ради, депутатського корпусу сільської ради та працівників закладів загальної середньої освіти Великосеверинівської сільської ради

На виконання Указу Президента України від 30.12.2011 року № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят» з нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України», та з метою виховання патріотичних почуттів, подальшого розвитку і популяризації волейболу на території Великосеверинівської сільської ради:

1.Затвердити Положення про проведення благодійного турніру з волейболу «Кубок єдності» на підтримку ЗСУ серед команд працівників апарату сільської ради, депутатського корпусу сільської ради та працівників закладів загальної середньої освіти Великосеверинівської сільської ради (далі-Положення) (додається).

2.Відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради (Пілюгін Р.Л.) забезпечити організацію та проведення благодійного турніру з волейболу «Кубок єдності» на підтримку ЗСУ серед команд працівників апарату сільської ради, депутатського корпусу сільської ради та працівників закладів загальної середньої освіти Великосеверинівської сільської ради згідно з Положенням та підготувати урочисте відкриття змагань.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко

Додатки :