Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 30/01/2020 року №10-од Велика Северинка
Про проведення обстежень умов проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах на території Великосеверинівської сільської ради (ОТГ) протягом 2020 року

Відповідно до ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Закону України «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини», наказу Міністерства соціальної політики України від 20.01.2014 року №27 «Про порядок ведення службами у справах дітей обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах» :

1. Начальнику служби у справах дітей та соціального захисту населення Великосеверинівської сільської ради забезпечити проведення обстежень умов проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування:
– протягом доби після надходження повідомлення про дитину, яка залишилась без батьківського піклування;
– через три місяці після влаштування дітей до сімейних форм виховання;
– не рідше одного разу на рік протягом періоду перебування дитини на обліку;
– в разі виникнення потреби.

2. Проводити обстеження дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах:
– раз у квартал протягом перебування на обліку;
– в разі виникнення потреби.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу сільської ради Губську О.М.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО