Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 12/09/2019 року №101-од Велика Северинка
Про затвердження мережі закладів освіти Великосеверинівської сільської ради та штатних одиниць на 2019-2020 навчальний рік

Керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», «Про дошкільну освіту» з метою створення умов та рівного доступу громадян до дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти закладів освіти Великосеверинівської сільської ради:

1.Затвердити мережу закладів дошкільної освіти Великосеверинівської сільської ради на 2019-2020 навчальний рік ( додаток 1 ).
2.Затвердити мережу закладів загальної середньої освіти Великосеверинівської сільської ради на 2019-2020 навчальний рік ( додаток 2).
3.Затвердити мережу груп продовженого дня в закладах загальної середньої освіти Великосеверинівської сільської ради на 2019-2020 навчальний рік (додаток 3).
4.Затвердити мережу класів загальної середньої освіти Великосеверинівської сільської ради на 2019-2020 навчальний рік, де організовано інклюзивне навчання для дітей з особливими освітніми потребами ( додаток 4).
5. Затвердити мережу гуртків КЗ «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Великосеверинівської сільської ради у 2019-2020 навчальному році (додаток 5).
6.Затвердити штатні нормативи педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу закладів освіти Великосеверинівської сільської ради ( додаток 6).
7.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради Пілюгіна Р.Л.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :