Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 14/08/2020 року №101-од Велика Северинка
Про внесення зміндо рішення від 21.12.2019 року №1200 «Про бюджет Великосеверинівськоїсільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», клопотання відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради від 14.08.2020 року №01-39/202 :

1.Внести зміни до загального фонду бюджету в межах кодів програмної класифікації бюджету для забезпечення першочергових потреб у зв’язку з економією кошторисних призначень ,згідно з додатком 1.

2.Внести зміни в річний та помісячний розпис асигнувань загальногофонду бюджету в розрізі кодів економічної класифікації видатків.

3.Подати дане розпорядження на затвердження сесією Великосеверинівської сільської ради.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО