Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 01/06/2021 року №102-од Велика Северинка
Про затвердження Інструкції з діловодства у Великосеверинівській сільській раді у новій редакції

Відповідно до Закону України "Про місцеві самоврядування в Україні", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року №55"Деякі питання документування управлінської діяльності":

1.Затвердити Інструкцію з діловодства у Великосеверинівській сільській раді у новій редакції(додається).
2.Структурним підрозділам сільської ради:
привести до 01 липня 2021 року власні розпорядчі документи у відповідність із постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року №55 та цим розпорядженням.
3.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження сільського голови від 12листопада 2019 року №124-од “Про затвердження Інструкції з діловодства у Великосеверинівській сільській раді.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :