Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 11/11/2022 року №102-од Велика Северинка
Про організацію роботи штабу з питань координації діяльності стаціонарних пунктів обігріву «Пунктів незламності» та надання допомоги населенню на території Великосеверинівської сільської ради

Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 10 листопада 2022 року № 876-р «Про організацію роботи обласного штабу з питань координації діяльності стаціонарних пунктів обігріву «Пунктів незламності» та надання допомоги населенню в області», з метою координації заходів щодо захисту населення під час порушення нормальних умов життєдіяльності у разі критичних проблем з енергетикою та опаленням, необхідності посилення реагування органу місцевого самоврядування та забезпечення стаціонарних пунктів обігріву «Пунктів незламності» та надання допомоги населенню необхідним обладнанням з урахуванням завдань, визначених протоколом № 10 засідання Штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно- енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2022/2023 року під час воєнного стану від 21 жовтня 2022 року,:

1. Утворити штаб з питань координації діяльності стаціонарних пунктів обігріву «Пунктів незламності» та надання допомоги населенню на території Великосеверинівської сільської ради.
2. Затвердити склад штабу з питань координації діяльності стаціонарних пунктів обігріву «Пунктів незламності» та надання допомоги населенню на території Великосеверинівської сільської ради (далі – штаб) (додаток 1).

3. Визначити адміністративне приміщення Великосеверинівської сільської ради місцем роботи штабу.

4. Утворити стаціонарні пункти обігріву «Пункти незламності» в адміністративній будівлі Великосеверинівської сільської ради та будівлях старостинських округів на території Великосеверинівської сільської ради та визначити відповідальних осіб за організацію роботи стаціонарних пунктів обігріву та надання допомоги населенню на відповідних територіях (додаток 2). Копії розпорядчих документів та склад місцевого штабу надати до обласного штабу до 15 листопада 2022 року на електронну адресу: inbox6@gutszn.kr-admin.gov.ua.

5. Вжити вичерпних заходів щодо забезпечення стаціонарних пунктів обігріву «Пунктів незламності» та надання допомоги населенню необхідним оснащенням та обладнанням у достатній кількості (засоби обігріву, засоби автономного електроживлення (генератори), продукти харчування, вода, місця для сидіння, доступ до мережі Інтернет, дезінфікуючі засоби, одноразові маски, а також медичні аптечки для надання долікарської допомоги, вогнегасники, подовжувачі тощо), створити резерви мобільного обладнання обігріву та електропостачання.

6. Забезпечити інформування обласного штабу щодо місць розташування місцевих стаціонарних пунктів обігріву «Пунктів незламності» та стан їх забезпечення за формою, що додається, до 15 листопада 2022 року на електронну адресу: inbox6@gutszn.kr-admin.gov.ua.

7. Забезпечити у разі виникнення критичних проблем з енергетикою та опаленням, пониженням температури оточуючого середовища нижче -10°С чергування у пунктах обігріву «Пунктів незламності» та надання допомоги населенню відповідальних осіб, налагодити взаємодію з закладами охорони здоров’я для надання медичної допомоги постраждалому населенню.

8. Організувати інформування населення про місцезнаходження пунктів обігріву «Пунктів незламності» та надання допомоги населенню через засоби масової інформації.

9. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження Великосеверинівського сільського голови Кропивницького району Кіровоградської області № 171-од від 02 листопада 2021 року «Про затвердження переліку стаціонарних пунктів обігріву населення на території Великосеверинівської сільської ради».
10. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко

Додатки :