Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 04/10/2019 року №107-од Велика Северинка
Про внесення змін до рішення від 18 грудня 2018 року № 637 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.5 рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від 18 грудня 2018 року № 637 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік», враховуючи розпорядження голови Кіровоградської обласної адміністрації від 23.09.2019 року №1038-р,

1.Збільшити доходи бюджету на 69767 грн., а саме доходи загального фонду відповідно до субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, згідно з додатком 1.

2.Збільшити видаткову частину загального фонду бюджету на
69767 грн., а саме видатки загального фонду відповідно до субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, з додатком 2.

3.Внести зміни в річний та помісячний розпис асигнувань загального фонду бюджету в розрізі кодів економічної класифікації видатків.

4.Подати дане розпорядження на затвердження сесією Великосеверинівської сільської ради.

5.Відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради внести зміни до показників кошторисних призначень на 2019 рік згідно з додатком 2.

6.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій Великосеверинівської сільської ради.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :